II Wojewódzkie Mistrzostwa Szkolnictwa Specjalnego w Slalomie Giganc...

Wysoki poziom mistrzostw uświadomił zawodnikom, że walka będzie bardzo zacięta.
I tak też było. Podczas spotkania panowała sportowa atmosfera połączona z dobrą zabawą. Organizatorami imprezy był Ośrodek UNICEF z Rzeszowa razem z GB Sport. Do startu w mistrzostwach przystąpiło ponad 40 uczestników.
Po zakończeniu zawodów nastąpiło uroczyste rozdanie medali i dyplomów. Nasi uczniowie w swoich kategoriach wywalczyli bardzo wysokie miejsca- Jakub został brązowym medalistą, zajmując III miejsce w swojej kategorii, natomiast Kacper wywalczył złoty medal, zajmując I miejsce. Serdecznie gratulujemy chłopcom tak dobrych wyników.
Miło nam poinformować, że spośród kilku Ośrodków Specjalnych z całego Podkarpacia, żaden nie miał tylu kibiców co my! Niezastąpiona ekipa Programu „Rehabilitacja 25 plus" tak dzielnie nam kibicowała, że chłopaki mieli jeszcze większą motywację do walki o podium. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.